Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    PRKNA 2019 - festival hudebního divadla


Program festivalu začíná v pátek 5. 4. v 19:30. Naplánujte si tedy prosím svůj příjezd do Hradce Králové tak, abyste se nejpozději do 19:15 mohli dostavit k prezenci v divadle Drak (ul. Hradební 632).

Ubytování je zajištěno ve SŠ Veterinární ve třídách, sprchy jsou k dispozici.
Vezměte si proto s sebou spacáky, karimatky a boty na přezutí.

Stravování je zajištěno od sobotní snídaně do nedělní snídaně. Oběd a večeře se podávají v divadelním klubu, snídaně v jídelně SŠ Veterinární. (Vegetariáni, hlaste se předem! ;-))

Účastnický poplatek pro účinkující nebo pedagogický doprovod je snížen na 100 Kč na osobu a zahrnuje ubytování, stravování a veškerý program festivalu. Bez ubytování a stravování je poplatek pro účinkující 0,- Kč.

Pro neúčinkující je poplatek 250,- Kč na osobu a zahrnuje ubytování, stravování a veškerý program festivalu. Poplatek bez ubytování a stravování činí 1,- Kč na osobu. Vlastní účast na přehlídce (bez doprovodných programů, divadelního představení Amundsen kontra Scott a workshopu) je zdarma.

Poplatek uhradíte nejlépe převodem na účet Hudební mládeže. Úhradu doložte prosím u prezence dokladem o zaplacení. Číslo účtu HM ČR je 186 923 646 / 0300 a jako variabilní symbol uveďte prosím své rodné číslo.

Účast: Pokud jste přihlášeni na festival PRKNA a rozhodnete se zrušit svoji účast, sdělte to prosím koordinátorům festivalu. Usnadníte tak práci organizátorům. Děkujeme.
Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR