Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    


Mladá Smetanova Litomyšl


Informace k 45. ročníku festivalu
(20.) 21. – 23. září 2018


Kdo se může zúčastnit?

Mladá Smetanova Litomyšl je festival otevřený návštěvníkům každého věku. Přiveďte s sebou své rodiče, známé, kamarády, spolužáky... kamarády, spolužáky ... Fotografie z předchozích ročníků najdete na facebookových stránkách festivalu.

Účastnický poplatek

Pro studenty a pedagogy je poplatek 350,- Kč.
Základní účastnický poplatek pro dospělé je 590,- Kč.


Účinkující členové Hudební mládeže mají poplatek snížen na 250,- Kč.

Výsledný účastnický poplatek zahrnuje ubytování (pátek-neděle), stravování (sobota-neděle) a vstupenky na všechny akce festivalu.

V přihlášce je možné si také zvolit nadstandardní ubytování "hotelového typu" - na dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím, v nové části internátu pedagogické školy. V tom případě je poplatek zvýšen o 440,- Kč.

Jak uhradit účastnický poplatek?

Poplatek zaplaťte převodem na účet číslo 186 923 646 / 0300, jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo. Poplatek můžete uhradit také při prezenci po příjezdu na festival.

Jak se přihlásit k návštěvě festivalu?

Nejjednodušší je vyplnit internetovou přihlášku na těchto stránkách - po kliknutí na tlačítko. Případnou možností je písemná přihláška na adresu sídla HM ČR. Všichni přihlášení dostanou podrobné organizační informace. Pro další informace jsme Vám k dispozici také na tel. čísle 774 115 601.

Zjistíte-li, že se nemůžete z nějakého důvodu zúčastnit festivalu, odhlaste se, prosím, co nejdřív pomocí e-mailu zaslaného na info@hudebnimladez.cz popř. na tel. čísle 774 115 601.


 PŘIHLÁŠKY ZDE:
Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR