Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    


Klub Hudební mládeže Stříbro

Úvod  |  Kalendář akcí  |  Klubovna


Úvod

NOVINKY Z KLUBU

Klub HM Stříbro – červen 2016

V červnu jsme se s Klubem HM Stříbro zúčastnili tradičních městských Slavností v městě Stříbře. Ty se konaly dne 11. 6. A to jak na hlavním podiu na náměstí, tak na podiu u Poledníka. V Minoritských zahradách, byl připraven také dětský program. Program byl velmi bohatý. Vystoupili zde například žáci základních a mateřských škol, Zlatíčka ze Stříbra, Plzeňští heligonkáři a Stolen Josie. Dále také pořad na Stojáka, kapely The Fellas, Michal Tučný –Revival, AFT Rock Tachova, Ready Kirken a další... Celým vyvrcholením večera byla jedna z oblíbených českých kapel hudební skupina Wohnout. Program celého festivalu byl velmi pestrý, užili jsme si ho a věříme, že se nikdo nenudil.

Klub HM Stříbro – květen 2016

Dne 9. května 2016 jsme se s několika členy Klubu HM Stříbro zúčastnili milé komorní akce v našem městě. V sobotu večer se zde u Stříbrské husitské bašty sešlo několik muzikantů a zpívali jen tak pro radost každému, kdo se zde zastavil. Komu se zachtělo, mohl si zazpívat nebo si opéci buřta či klobásu na podomácky vyrobeném ohništi. Lavičky k posezení zapůjčilo MKS, dřívím přispěl pan Petr Kinkal a celou akci podpořilo město Stříbro. Akce se přišli zúčastnit jak místní dospělí, tak jejich děti i několik psů. Tento teplý večer s příjemnou hudbou se všem přítomným zalíbil a řádně se pobavili.

Klub HM Stříbro – duben 2016

Dne 25. dubna 2016 se v městě Stříbře v Kulturním domě uskutečnil již tradiční pyžamový bál. Letos se konal již jeho 21. ročník. A my jsme spolu s Klubem Hudební mládeže Stříbro byli u toho! Pódium obsadila skupina Amati Band, jak jinak než v nočních úborech. Při dámské volence kupovali pánové krásné růže. Půlnoční překvapení bylo vytleskáno a muselo být předvedeno dvakrát. Herci převlečení za uklízecí četu mistrně tančili s košťaty, až padli únavou a musela jim být podána první pomoc pomocí tekuté suspenze. Všichni, kteří dorazili, se opravdu bavili, byli rozesmátí a k radosti jim postačil tanec, hudba a desítky nefouknutých balónků.

Klub HM Stříbro – březen 2016

Dne 21. 3. 2016 členové Klubu Hudební mládeže Stříbro navštívili koncert známých českých metalových kapel. Celou show, která se odehrála v Kulturním domě ve Stříbře, odstartovala kapela Absolut Deafers. Poté na chvíli sál potemněl, rozsvítila se červená světla a již přišla na řadu očekávaná kapela Dymytry. Tito muzikanti předvedli vynikající show. Po metalové smršti v podání Dymytry přišla řada na druhou hlavní hvězdu večera - skupinu Arakain. Této kapele bezesporu patří pomyslná koruna české metalové scény. Charismatický zpěvák Jan Toužimský přiváděl do varu celý vyprodaný sál, zejména dámské osazenstvo. Fanoušci mohli slyšet klasické metalové melodie od kapel jako Metallica, Iron Maiden, nebo Motörhead. Celý koncert byl uzavřen hymnami obou kapel. Koncert si užili jak účinkující, tak publikum.

Klub HM Stříbro – únor 2016

Ve Stříbře dne 27. února 2016 se uskutečnila velkolepá hudební show. Konal se zde koncert jedné z nejlepších českých kapel – kapely Kryštof - inspirovaný jejich halovým turné Srdcebeat. V kulturním domě ve Stříbře se sešla neuvěřitelná tisícovka fanoušků, včetně fandů stříbrského Klubu Hudební mládeže. Během koncertu byly promítány projekce a speciální efekty. Publikum naprosto šílelo, a to zvláště ve chvíli, kdy se frontman kapely Richard Krajčo, vrhl do davu na nafukovacím člunu, ve kterém, doslova přeplaval lidmi na druhý konec sálu. Celkově kapela podala naprosto jedinečný výkon, který diváci náležitě ocenili.

Klub HM Stříbro – leden 2016

Dne 30. 1. 2016 se v městě Stříbře konal tradiční městský ples. Ples navštívili také naši členové Klubu Hudební mládeže Stříbro a velmi si ho užili. Akce se pořádala v Kulturním domě ve Stříbře. Zahrál Taneční orchestr Miroslava Novotného a jako speciální host večera zazpíval zpěvák Vlasta Horváth s kapelou. Vlasta je známý český zpěvák, jehož jméno je spojeno nejen s vítězstvím v druhé řadě soutěže Česko hledá Superstar, ale také vydáním několika hudebních desek nebo úspěchy v anketě Český Slavík. V průběhu plesu kromě doprovodného programu proběhla i hra o hodnotné ceny. Zúčastnění si ples užili, zatančili, pobavili se a užili si příjemnou zábavu.

Klub HM Stříbro – prosinec 2015

Dne 12. 12. 2015 v 20.00. se několik účastníků z řad členů Klubu Hudební mládeže Stříbro zúčastnili Adventního hudebního večera ve městě Stříbře. Koncert byl pořádán k odpočinku, tanci a k setkání lidí v předvánočním čase. Akci pořádali Richard Nedvěd a David Zušťák. Koncert se konal ve stříbrské Besedě. Představili se finalista SuperStar 2015 Jan Tejkal, mladá nadějná zpěvačka Martina Zušťáková a kytarista Michal Chládek. Zahrál a zazpíval také Lukáš Schwarz a hudební skupina Ponorka Band. Pro naše účastníky byla tato akce obohacením a příjemně stráveným kulturním zážitkem.Chceš se stát členem Hudební mládeže? Stačí vyplnit přihlášku


Za aktuálnost klubových stránek odpovídá klub HM.
Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR