Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    


Jak založit klub nebo klubík HM

Líbí se vám myšlenka a činnost Hudební mládeže a rádi byste ji měli i ve svém městě? Založte si u vás klub HM!

Klub HM je možné založit kdekoliv, kde je skupinka mladých lidí se zájmem o hudbu, kulturu, umění - tedy například na hudebních, základních i středních školách apod.

Založit klub může například učitel nebo člen HM. Minimální počet členů klubu je tři, maximální počet je neomezen.

Napište nám o svém záměru nebo nápadu. Po přijetí dopisu vás budeme kontaktovat a rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Po dohodnutí podrobností vám pošleme přihlášky, letáky a plakáty HM.


Kluby a klubíky
Hudební mládeže


Kluby a klubíky Hudební mládeže sdružují členy Hudební mládeže v jednotlivých městech a regionech. Jejich činností je společná návštěva kulturních akcí, návštěva akcí HM a také pořádání vlastních akcí. Jejich činnostmi mohou být například společné návštěvy celostátních akcí HM, společné návštěvy místních kulturních akcí, společné muzicírování, zpívání, pořádání seminářů, besed, koncertů atd.

Některé z klubů zde mají své stránky, na kterých informují o své činnosti. Stránky jednotlivých klubů jsou ve výstavbě.


Novinky z klubů a klubíků<< novější   starší >>
Stránka: 1 2 3 4 

9.10.2010 13:01:46

Klub HM Praha: První setkání v říjnu, 8.10.2010

Členové Klubu HM Praha se v pátek 8. října opět sešli ve Vysočanech. Největší atrakcí celého odpoledne bylo malinkaté koťátko Kulíšek, které si pořídila sestra Michaela Pinkase. Nadšeně jsme sledovali, jak Kulíšek objevuje svět kolem sebe. Když se krásné podzimní odpoledne nachýlilo ke konci, rozhodli jsme se, že naše setkání zakončíme ve vysočanské pizzerii, abychom i nadále zůstali věrni naší tradici hudebně-gastronomických setkání. Slovy Janičky Georgievové: "Bylo to žůžo!"

30.9.2010 15:17:37

Klub HM Praha: Pěvecké vystoupení na vernisáži, 29.9.2010

Dne 29. září prezentovali členové pražského klubu HM svůj krátký pěvecký program na vernisáži výstavy akad. mal. Táni Svatošové v prostorech Chvalského zámku v Praze - Počernicích.
Sešli jsme se ve složení 3 soprány (Bára Hoduláková, Bára Zlámaná, Tereza Svatošová), 3 alty (Bára Štefková, Jana Georgievová, Lucka Waňousová), 2 tenory (Bob Marounek, Jakub Dolejš) a 2 basy (Michael Pinkas, Tom Vojtěchovský).
Je nám ctí, že se dostavil i prezident Hudební mládeže ČR Pavel Smrkovský s Evičkou Matuškovou, která v brzké době publikuje na stránkách HM reportáž z vernisáže. Naše vystoupení mělo zatím jen samé kladné ohlasy, věříme, že se lidem opravdu líbilo.

26.9.2010 21:14:04

Klub HM Praha: Máme svoje fotky na Rajčeti!

Milí hudebněmládežní kamarádi,
pokud byste chtěli nahlédnout do tajů Klubu HM Praha, můžete navštívit naši webovou stránku
klubhmpraha.rajce.net
Jsou zde k vidění fotky z našich akcí od roku 2006 až do současnosti. Kromě pravidelných setkání pořádáme každoročně např. vánoční koncerty pro domovy důchodců, vlastní vánoční besídku a vystupujeme na Večerech poezie Akademického gymnázia v Praze.
Nechte se inspirovat a uspořádejte podobné akce s klubem HM ve vašem městě!

25.9.2010 11:29:38

Klub HM Praha: Poslední zkouška před vystoupením na vernisáži, 24.9.2010

V pátek 24. září proběhla čtyřhodinová zkouška Klubu HM Praha, poslední před naším pěveckým vystoupením na vernisáži, na které se připravujeme celé září. Účast byla rekordní, sešlo se nás celkem devět, což by měl být i počet, ve kterém budeme vystupovat.
Dolaďovali jsme veškeré detaily, všichni členové klubu dostali od Terky Svatošové vytištěné instrukce.
Závěrem bychom chtěli poděkovat Michaelu Pinkasovi, jenž nám poskytnul prostory svého bytu k pravidelnému setkávání.

15.9.2010 19:07:50

Klub HM Praha: Setkání členů pražského a mosteckého klubu HM, 14.9.2010

Od minulého setkání uběhnul zhruba týden a my jsme se sešli zase. A to nejenom my z pražského klubu! Na naši zkoušku se přijeli podívat Tom a Lucka z Klubu HM Most. Opět jsme secvičovali hudební program na vernisáž. Vše se vyvíjí velmi nadějně, protože cvičíme nejen na zkouškách, ale i každý sám doma. Dnes (15.9.) navíc proběhla dělená zkouška sopránů. Věříme, že se nám naše vystoupení na vernisáži povede a uděláme tak dobrou reklamu Hudební mládeži!

7.9.2010 16:43:39

Klub HM Praha: hudebně-společenské setkání 4.9. + další hudebně-gastronomické setkání 6.9.2010


Dne 4.9. člen Klubu HM Praha Bob Marounek pořádal na Pankráci hudebně-společenské setkání svých přátel a pozval i členy pražského klubu HM. Výtečné občerstvení a neopakovatelnou atmosféru jsme si užívali při vystoupení nadějného kytaristy a písničkáře Adama Ruta. Dále zazněly i filmové melodie v podání Jany Georgievové. Za pozvání moc děkujeme!

Dva dny poté, 6.9., se Klub HM Praha sešel ve Vysočanech. Hudebně-gastronomické setkání zde uspořádal Michael Pinkas, jenž upekl borůvkový koláč a vedl nacvičování krátkého hudebního programu, se kterým vystoupíme na vernisáži výstavy koncem září. Na závěr bychom chtěli poděkovat čtyřem novým členům Klubu HM Praha - Báře Štefkové, Báře Zlámané, Katce Dubské a Bobovi Marounkovi za spolupráci na našich akcích! Díky a těšíme se na vás na příštím setkání!

31.8.2010 23:46:15

Hudebně-gastronomické setkání Klubu HM Praha, 31.8.2010


Klub Hudební mládeže Praha je natolik aktivní, že zahájil nový školní rok 2010/2011 ještě předtím, než vůbec začal! Poslední prázdninový den se sešlo v pražských Vysočanech osm členů HM, aby se společně naučili několik spirituálů a gospelů pod vedením Michaela Pinkase, sdělili si své zážitky z prázdnin a také si pochutnali na gastronomických specialitách rovněž v hudebním duchu. Již brzy budou další podobné akce, proto sledujte stránky Klubu HM Praha, rádi vás uvidíme na dalších setkáních!


<< novější   starší >>
Stránka: 1 2 3 4 


Zprávy do 28.2.2010 jsou uloženy v archivu.
Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR