Hudební mládež ČR Společnost přátel J.Ježka Kazoo orchestra Časopis TAM-TAM Hud. škola YAMAHA Hudební výchova

Hudební mládež ČR

      Organizace uznaná MŠMT
      pro oblast práce s dětmi a mládeží Jméno a příjmení: 
• Proč se stát členem HM?

• Nová registrace

 Heslo:    Kreativní seminář Face2Art 2017
Praha, 3. – 5. listopadu 2017


Milí přátelé, mladí a tvořiví!

Zveme vás na podzimní Kreativní seminář Face2Art 2017, který proběhne v termínu od 3. do 5. listopadu 2017 v Praze.

Přijeďte si užít víkend plný psaní, filmování, focení, tance, skládání hudby i dalších druhů vámi vytvořených děl!

Vyberte si. Složíte skladbu pro několik skleniček a jeden hrnek nebo třeba vytvoříte choreografii v 77 vteřinách? Zkusíte natáčet videoklipy nebo se pokusíte fotoaparátem zachytit to, čeho si někdo jiný třeba ani nevšimne? Přednesete své básně v literární kavárně nebo napíšete svůj první sonet? Složíte hudební kompozici nebo se prostě budete bavit čímkoliv v programu?

PROGRAM SEMINÁŘE BUDE BRZY ZVEŘEJNĚN NA TĚCHTO STRÁNKÁCH. PROZATÍM SI ZAPIŠTE TERMÍN DO SVÝCH DIÁŘŮ A PŘIHLASTE SE

Účastnický poplatek pro členy HM a studenty:

Pro aktivní účastníky semináře je účastnický poplatek pouze 111,- Kč a zahrnuje program festivalu, ubytování a stravování (sobotní snídaně, oběd, večeře, nedělní snídaně). Aktivní účastník se bude aktivně podílet na tvůrčí činnosti během workshopů. Pro neaktivní účastníky (např. doprovod) je poplatek 333,- Kč.
Účastnický poplatek za program a stravování bez společného ubytování činí 55,- Kč. Pokud nechcete společné ubytování, ohlaste to předem na email info@hudebnimladez.cz

Tyto ceny jsou dotovány z prostředků MŠMT a sponzorů HM ČR. Poplatek můžete uhradit při prezenci po příjezdu na seminář.

Ubytování a stravování je zajištěno v Klubu Klamovka DDM hl. m. Prahy, Podbělohorská 3, Praha 5. Dostanete se sem metrem B – stanice Anděl, tramvajemi č. 4, 9, 10, 16 – zastávka Klamovka či autobusy č. 167, 191, 176.Hlavním sponzorem Hudební mládeže ČR je firma Ventima, s.r.o.


© Hudební mládež ČR